F5 Teknoloji 216 446 2 888F5 Teknoloji 0 543 4462888 Srn4000 nvr kayıt cihazı pratik kullanım özelliğiyle beraber kaliteli bir işlem sunan srn4000 nvr kayıt cihazı şimdilerde enfazla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. bununla birlikte çok çıkışlı kamera ve encoder desteği, basit kamera kurulum özelliğiyle birlikte Linux işletim sisteminin yanı sıra Vega ve HDMı monitör çıkışı kapsamında yüzde yüz profesyonel bir kullanım imkanı sağlıyor. bununla birlikte çok fazla uygun fiyatlar altında oldukça çok farklı alanda kullanım imkanını da beraberinde getiriyor.
Dijital kayıt cihazı (DVR), videonun toplanması, raporlanması ve arşivlenmesi için özel bir bilgisayarı temsil eder. Yedekleme çoğu halde bilgisayar "sabit" disklerde yapılmaktadır. Konfigürasyona bağlı şekilde, çoğunlukla 4, 8, 9 ve ya 16 gelen televizyon kanalı için sunulan DVR-ler, 1'den 16'ya kadar kamera (32 ve 64 kamera için olanlar dahil) sunabilir. Kayıt cihazının seçiminde en mühim parametre "kayıt hızı" dır. Tek bir kanalın (bir kamera) kayıt hızı saniyede 15 kareden azsa, bilginin bir parçası kaybolduğunda resmin yırtılmış olduğunu hissedebilirsiniz. çoğu halde bu, sistemler, kontrol işyeri srn4000 nvr kayıt cihazı binaları yada yavaş işlemler içeren diğer nesneler için bir sorun oluşturmaz. fakat güvenlik seviyesi yüksek nesneler için, gerçek zamanlı DVR'ler (gerçek zamanlı olarak çalışan) kullanılmalıdır.

Son zamanlarda elde edilen büyük popülerlik sözde Stand alone srn 4000 nvr kayıt cihazı DVR'ler. Güvenlik dedektörlerinin ve türlü çıkış cihazlarının (örnek olarak, sirenler, vericiler, herhangi bir alarm olayının telefonla bildirilmesi için çeviriciler, başka engelleme cihazları vb.) Dahil edilmesine izin verilmektedir. Böylece, % entegre bir güvenlik sistemi elde edilir. Bunlar benzeri DVR'ler, çoğu gün içinde insanların bulunmadığı konutlar, depolar ya da diğer binalar için yoğun şekilde rahattır. Kaydedilen bilgilerin gözden geçirilmesi ınternet üzerinden uzaktan gerçekleştirilebilir.

diğer bir DVR türü bilgisayar tabanlı DVR'dir. çekim kartı PC'ye yerleştirilir ve bir DVR haline gelir. çoğu halde, bilgisayarın kaynakları sadece kaydedilen bilgilerin dijitalleştirilmesi ve depolanması için kullanılır. Bu tür bir bilgisayarın ınternet üzerinde diğer amaçlarla kullanılması önerilmez, nedeni ise sistemin güvenilirliğini düşürmüştür.

çoğu uygar kaydedici şu anda NVR (file kaydediciler). Ya bir cihaz veya sanal (yazılım) şeklinde olabilirler. NVR, ıP kameralar ve WEB sunucusundan bilgi toplar ve işler. NVR'ler gerçek zamanlı olağanüstü görüntü kalitesi, esnek konfigürasyon, uzaktan kumanda sağlar. Büyük merkezi ve / ya da dağıtılmış video kontrol sistemleri kendi yardımlarıyla oluşturulabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *